Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Her Zaman Yanınızda

Firmamız farkıyla tüm sigorta işlemlerinizi beklemeden en iyi fiyatlarla kolayca yaptırın.

0 212 407 02 59

SOMPO TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Sağlık tedavi ve muayene işlemlerinizde anlaşmalı özel hastanelerde ilave fark ücreti ödemeden, çok uygun fiyatlarla güvence altında olmak ister misiniz? Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayesinde Sompo Sigorta ve SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde ilave ücret vermeden, yüksek standartlı özel sağlık sigortasına sahip olabilirsiniz. Üstelik kamu üniversite hastanelerindeki öğretim üyeleri muayeneleri için ödeyeceğiniz fark ücretleri de kapsam dahilinde!

Üstelik şimdi, tüm Dünya ile birlikte ülkemizde de ortaya çıkan Koronavirüs salgın hastalığının tedavisinde de (Covid-19) sigortalılarımızın yanındayız.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünümüzde; Dünya Sağlık Örgütü veya Sağlık Bakanlığı tarafından ilan edilen küresel, bölgesel ya da ülke genelindeki salgın hastalıklara ilişkin sağlık giderlerini, hastalıkla ilgili belirti veya şikayetlerin sigorta kapsamına dahil olunduktan 30 gün sonra ortaya çıkmış olması şartıyla poliçe teminatları, limitleri, ödeme yüzdeleri ve uygulama esasları dahilinde karşılanmaktadır. Covid 19’da ise, yeni poliçe yaptıran veya başka şirketten geçiş yapan tüm sigortalılarımız bekleme süresi olmaksızın istisnai olarak poliçe kapsamı dahilinde hizmetimizden yararlanabilecek.

Ürün İçeriği

Yatarak Tedavi

Kamu Hastaneleri Öğretim Üyeleri Muayene Fark Ücreti

Hastanede Gündelik Yatış Tazminatı

Ayakta Tedavi

Yatarak Tedavi Teminatları

Yatarak tedavi masraflarınız, özel ve genel şartlar çerçevesinde yüzde 100 ve limitsiz olarak karşılanır.

 1. Cerrahi ve dâhili yatışlar
 2. Yoğun bakım
 3. Kemoterapi
 4. Radyoterapi
 5. Diyaliz
 6. Küçük müdahale
 7. Koroner anjiyografi
 8. Standart tek kişilik özel oda, yemek ve refakatçi giderleri
 9. Fizik tedavi (Ameliyat sonrası)
 10. Evde Bakım (Poliçede belirtilen limitler dahilinde)
 11. Suni Uzuv (Poliçede belirtilen limitler dahilinde)
 12. Yardımcı Tıbbi Malzeme (Poliçede belirtilen limitler dahilinde)

Ayakta Tedavi Teminatları

Sigortalı başına yıllık 10 adet başvuru limiti ile geniş teminat kapsamı sunulur.

 1. Doktor muayene
 2. Laboratuvar
 3. Radyoloji
 4. İleri tanı yöntemleri
 5. Fizik tedavi

TÜM TEMİNATLARI GÖSTER

Ek Hizmetler

Sompo Sigorta Sağlık Danışma Hattı 0850 250 0 757

Sompo Sigorta Sağlık Danışma Hattı 

Ambulans Koordinasyon Hizmeti

Ambulans Koordinasyon Hizmeti

Ücretsiz Diş Tedavi Paketi

Ücretsiz Diş Tedavi Paketi

Ücretsiz Check-Up

Ücretsiz Check-Up

Ürün Avantajları

 • Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı özel hastanelerde karşılaştığınız yüksek fiyatlara karşı bütçenizi korur. Ayrıca geniş hastane ağı ve yüksek kaliteli imkanlarıyla fark ücreti ödemeden rahatça tedavi ve muayene imkanlarından yararlanmanızı sağlar.
 • Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında dilerseniz Yatarak Tedavi veya Ayakta + Yatarak Tedavi paketlerinden birini seçebilirsiniz. Böylelikle ihtiyacınıza uygun teminatlara çok uygun fiyatlarla ulaşabilir ve ailenizi güvence altına alabilirsiniz.
 • Sağlık sigortanız ile ilgili tüm destek ihtiyaçlarınızda 0850 250 0757 numaralı Sompo 7/24 Sağlık Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz. Üstelik tamamlayıcı sağlık sigortanızın kapsamıyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.
 • İnternet Sigortacılığı üzerinden size özel kampanyalardan faydalanabilir, anında online teklif alabilir ve tek tıkla Sompo Sigorta web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca yenileme döneminize özel fırsatları da yine İnternet Sigortacılığı’ndan yakalayabilirsiniz.
 • Sompo Mobilo müşteri uygulaması üzerinden sigorta detaylarını görüntüleyebilir ve poliçe işlemlerinizi takip edebilirsiniz.
 • Kamu üniversite hastanelerinde muayene olmanız durumunda, öğretim üyeleri için ödeyeceğiniz fark tutarlarını poliçede belirtilen şartlar çerçevesinde geri ödeme olarak alabilirsiniz.
 • Tedavi giderlerinizin karşılanmasına ek olarak, “Hastanede Gündelik Yatış Tazminatı” kapsamında size ödeyeceğimiz nakit para tutarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabilirsiniz..
 • Aile bireylerinizi de aynı poliçe ile sigortalamak istiyorsanız aile indirimi avantajından yararlanabilirsiniz.
Sağlık Sigortası Teklifi Al

Hastalık ve kazalar sonucu yaşabilecek sağlık sorunları için ekonomik bir güvence olan sağlık sigortası, 18 - 65 yaş arası gerekli şartları sağlayan herkes için uygundur.

Sağlık Sigortası Teklifi Al
Şimdi Ara Canlı Yardım